Po třech měsících castingových bojů, těžkém rozhodování poroty ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, profesionálním provázení pořadem Lujzou Garajovou Schramekovou a Davidem Gránským a živém přenosu známe vítěze. Osmým vítězem ČSMT se stala Margaréta Ondrejková.

Vítězství v osmém ročníku největší talentové soutěže Česko Slovensko má talent a výhru 50 000 eur si odnáší zpěvačka Margaréta Ondrejková, která zvítězila nad dalšími sedmi silnými finalisty.

V dramatickém souboji porazila mladého zpěváka Samuela Rychtára a třetí Volhu Safronovou s malováním pískem. Čerstvě 16 letá Margaréta se dostala do finále díky zlatému bzučáku od Jara Slávika. 

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2019 - VÍTĚZ Margaréta Ondrejková (10:23) | zdroj: YouTube

Poprvé v historii Česko Slovensko má talent musel odstoupit jeden účastník finále. Bohužel během zkoušky na přímý přenos došlo k nehodě akrobatického duo Katya a Nikita. Pád Katyi, který je při takovýchto vystoupeních běžný, vyřadil tuto dvojici z boje o vítězství v letošním Talentu.

Katya je sice v pořádku, ale po zdravotní prohlídce lékař nedoporučil dnešní vystoupení. Malí akrobaté z Ukrajiny, ale nemusí smutnit – porota je poslala rovnou do finále ČSMT 2020.

Témata:

Česko-Slovensko má talent | Margaréta Ondrejková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse