V posledních dnech má podle některých spekulací novou mladší přítelkyni, které možná imponuje, že už nepije alkoholu. Hollywoodský herec ale přiznal, že se místo alkoholu topí v slzách. Proč?

Brad Pitt už o svých problémech s alkoholem a závislosti na něm poskytl řadu rozhovorů, ten nejnovější byl ale něčím výjimečný. Populární herec jej poskytl pro magazín Interview tváří v tvář legendárnímu kolegovi Anthony Hopkinsovi, který ho zpovídal.

Hollywoodská hvězda už několikrát prozradila, že po sklence sahala v době krize vztahu s dnes už bývalou manželkou Angelinou Jolie. „Přiznávám, že jsem měl problémy s pitím. Utápění se v alkoholu bylo způsobem, jak na chvíli od všeho utéct. Viděl jsem chlast jako jistý únik a formu poškození sama sebe,“ svěřil se.

Zatímco alkohol se z jeho života vytratil, emoce se do něj ve větší míře vrátily. „Neplakal jsem snad dvacet let v kuse. A teď? Dojímají mě mé děti, přátelé i návštěva míst, kde jsem vyrůstal. Myslím si, že to je opravdu dobré znamení,“ prozradil Hopkinsovi.

Ze závislosti se herec dostal tím, že začal navštěvovat schůzky ryze mužské skupiny Anonymních alkoholiků a její součástí zůstal po celý rok a půl. Právě setkání se „sobě rovnými“ mu umožnila hovořit o závislosti naprosto otevřeně, což se ukázalo jako klíč k úspěchu. „Zašel jsem tak daleko, jak jsem jen mohl, tak jsem s pitím přestal,“ nechal se slyšet už dříve.

Témata:

Brad Pitt | stars24.cz

Vstoupit do diskuse