Zahraniční média v posledních měsících opět spojují Jennifer Anistonovou s bývalým manželem Bradem Pittem. Ten jí však měl před pár dny zlomit srdce, a tak se oblíbená herečka rozhodla hledat útěchu v náruči jiných.

V Hollywoodu údajně vznikl nový milostný trojúhelník skládající se z Brada Pitta, herečky Alie Shawkatové a jeho bývalé manželky Jennifer Anistonové, která to prý těžce nese. Objevily se informace, podle kterých se rozbrečela před kamarády v restauraci. Rozhodla se proto najít útěchu jinde.

Od Pitta utekla k jiné hollywoodské hvězdě Tomu Cruisovi, i když ne tak úplně. Cruise je jedním z nejznámějších příslušníků scientologické církve, ke které se podle časopisu Globe přidala i představitelka servírky Rachel. „Jen nechápe, proč jsou lidé tolik proti scientologii,“ tvrdí zdroj magazínu.

„Slyšela jen dobré věci o pozitivních efektech, které má na její přátele. V pokušení vstoupit do církve je už několik let, ale zatím to nikdy nebylo možné kvůli konfliktům v jejím osobním životě. Teď už je připravena zjistit, o čem to celé je,“ prozradil zasvěcenec.

Takzvaným konfliktem měl být fakt, že příbuzní jejího exmanžela Justina Therouxe jsou proti scientologům vysazení. „Ale Jen má otevřenou mysl a chce zjistit, proč scinetologie přitahuje tolik lidí. Zajímá ji, kam ji tahle církev dovede,“ dodal informátor.

Každopádně server Gossip Cop, který uvádí historky o hollywoodských celebritách na pravou míru, kontaktoval mluvčí herečky, která popřela, že by Anistonová o vstupu ke scinetologům přemýšlela.

Témata:

Jennifer Aniston | Tom Cruise | Brad Pitt | stars24.cz

Vstoupit do diskuse