Meghan Markle je možná těhotná. V Británii se v posledních nemluví o ničem jiném než o možném sourozenci jejího syna Archieho. Proč by si ale s Harrym pořídila další dítě, když už výchova jejich prvního jí dává zabrat?

Britská vévodkyně Meghan promluvila před několika týdny v rozhovoru pro televizi ITV o mateřství. Se slzami v očích přiznala, že to zvládá jen těžce, a její okolí se o ni příliš nezajímá.

Meghan navíc přiznala, že být matkou v královské rodině není vůbec lehké. "Když máte miminko, tak... však to znáte," dodala. Mateřskou roli totiž měla o to těžší, že byla v neustálém hledáčku médií. A tento tlak včetně permanentního dozoru členů královské rodiny se na ní podepsal.

Meghan dodala, že poslední rok pro ni byl velmi obtížný. Když se jí novinář zeptal, jak to zvládá, poděkovala mu. "Málokdo se mě zeptal, jestli jsem v pořádku," dodala.

Mezi Brity ale nyní rezonuje nová informace, která tvrdí, že Meghan je opět těhotná! Vyvstává otázka proč, když už jeden potomek vévodkyni vysiluje k slzám?

Odpověď se může skrývat v dalších plánech královského páru. S Harrym totiž oba přiznali, že se chtějí stáhnout z veřejného života. A už delší dobu se spekuluje, že další kroky vévodkyně zamíří do Kalifornie.

Právě zde totiž chtějí s princem Harrym koupit dům. A není náhodou, že má stát zrovna v Los Angeles. Manželé, tedy především Meghan, totiž chtějí bydlet v blízkosti její matky. Na tu je vévodkyně fixovaná a byla jí ostatně nápomocna spolu s princem Harrym i u porodu.

Je pravým důvodem stažení se z očí veřejnosti a stěhování do USA právě těhotenství? Chce se Meghan v klidu připravit na další porod za asistence své maminky a zároveň se vyhnout neustálému dozoru královské rodiny? Na tyto otázky zatím odpověď nikdo nezná, dávaly by ale smysl.

Témata:

Meghan Markle | Princ Harry | stars24.cz

Vstoupit do diskuse