POTVRZENO: Harry a Meghan OPUSTÍ BRITÁNII!

Meghan Markle 8

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

28. října 2019 13:46 | Aktualizováno: 28. října 2019 22:44

Princ Harry s manželkou Meghan příští měsíc odletí do Spojených států. Je to jedna ze součástí jejich plánu na dočasné utlumení královských povinností. Podle serveru Daily Mail si zde zároveň hledají nové sídlo, kde by trávili většinu roku.

Už delší dobu se spekuluje, že další kroky vévodkyně zamíří do Kalifornie. Právě zde totiž chtějí s princem Harrym koupit dům. A není náhodou, že má stát zrovna v Los Angeles.

Manželé, tedy především Meghan, totiž chtějí bydlet v blízkosti její matky. Na tu je vévodkyně fixovaná a byla jí ostatně nápomocna spolu s princem Harrym i u porodu.

Daily Express před nedávnem uvedl, že hledání nového místa k bydlení začalo, a Harry s Meghan zúžili hledání na Malibu, v sousedství předních filmových hvězd. 

To nyní potvrdil server Daily Mail, který napsal, že Meghan s Harrym příští měsíc opustí Británii. Nepůjde jen o dovolenou, ale v rámci cesty budou hledat nové sídlo.

To však podle serveru nebude sloužit jen jako letní sídlo. Naopak, Harry s Meghan by v něm měli trávit většinu roku. A do Británie by ak jezdili spíše pracovně či na dovolenou.

To se ale Britům příliš nezamlouvá. Oprava venkovského sídla Frogmore Cottage, kam se Harry s Meghan na jaře přesunuli, stála královskou rodinu miliony dolarů, pak se ale vévodkyni Meghan přestalo líbit.

Témata: Meghan Markle Princ Harry