Meghan, neodcházej... Princ Harry musí zmizet, NEMÁ NA VÝBĚR!

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu 10

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

27. října 2019 11:21 | Aktualizováno: 28. října 2019 22:57

Vévodkyně Meghan je podle svých slov pod obrovským tlakem a spolu s princem Harrym se proto rozhodli na čas stáhnout z veřejného života. Vypraví se například do USA, ale i kdyby Harry nechtěl opustit rodnou Británii, moc na výběr nemá. Jak se totiž ukázalo v minulosti, Meghan vztah na dálku nedává.

Vévodkyně Meghan o svém exmanželovi, hollywoodském producentovi, Trevoru Engelsonovi, příliš nemluví. Svoji se stali v roce 2011 na Jamajce a pouhé 2 roky poté se rozvedli. Poté si vévodkyně našla prince Harryho.

Online magazín Nový Čas s odkazem na dokument stanice 5 s názvem Meghan Markle: Movies, Marriage & Motherhood se podíval na to, co je rozdělilo a co ji vehnalo do náruče královské rodiny.

Královská korespondentka Ashley Pierson v dokumentu uvedla, že do vtahu mezi nynější vévodkyní a Trevorem vstoupila Meghanina herecká kariéra.

„Byli spolu sedm let, z toho dva roky svoji. Problémem manželství byla vzdálenost. Hned jak se vzali, dostala Meghan práci v seriálu The Suits a zdržovala se v Torontě, zatím co Trevor byl v Los Angeles. Tento vztah jednoduše nevydržel," prozradila!

Zdálo by se, že Meghan s Harrym nic podobného nehrozí. Přece jen jsou spolu už nějakou dobu a mají dokonce dítě. Ale chyba lávky. Se svým prvním manželem strávila vévodkyně také několik let, a navíc už se objevily náznaky, že by Meghan mohla vzít do zaječích. Harry by proto chtě nechtě měl s Meghan do USA odcestovat.

Témata: Meghan Markle Princ Harry