Meghan schytala kvůli Kate facku od expertů!

Meghan Markle 7

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

8. října 2019 11:49

Britská vévodkyně Meghan bude vždy až na druhém místě po Kate. Dobře je to vidět především na fotkách z oficiálních událostí. Proč tomu tak je?

Kate Middleton a Meghan Markle jsou často viděny i se svými královskými manželi na velkých akcích. Obě jsou vévodkyně a obě si vzaly prince. Nicméně fanoušci si všimli, že Meghan má tendenci stát na událostech až za Kate. 

Proč na královských akcích stojí Kate vždy před Meghan? Za všechno mohou tradice, královská pravidla a protokol, vysvětluje odborník na protokol a šéfredaktor magazínu Majesty Joe Little.

Královská rodina má podle něj tendence při podobných událostech dodržovat určité pořadí, které má svůj význam. William je totiž starší bratr, následník trůnu a tak má spolu se svou ženou prostě přednost.

Při jakémkoli veřejném vystoupení se musí všichni držet protokolu, který jasně stanovuje pravidla. Navíc platí ještě jedno důležité heslo, nejméně důležití přicházejí první a nejdůležitější přichází poslední.

Například princ Charles přijde na akci dříve než královna. To proto, aby nejváženější osoba nemusela na nikoho čekat. Toto pravidlo platí třeba při pohřbech.

Témata: Meghan Markle