Karel Gott trpí akutní leukémií, k bilancování jej však přivedla jiná věc. Legendární zpěvák totiž letos oslavil už 80. narozeniny, což byl určitě důvod si zavzpomínat. Mistr v jednom z rozhovorů prozradil, zdali by se chtěl někdy vrátit v čase.

Už dva týdny jsme všichni srozuměni s tím, že Karel Gott opět bojuje s vážnou nemocí, která jej ohrožuje na životě. Legendární zpěvák tráví dlouhé chvíle doma na Bertramce, jelikož kvůli hrozící infekci nikam nevychází, a dost možná by si přál vrátit čas, ačkoliv dobře ví, že to nejde. Mistr na toto téma mluvil při letošních oslavách životního jubilea.

„Člověk se samozřejmě v podobném duchu občas zamýšlí, ale čas nevrátíš,“ řekl Gott v rozhovoru pro vydavatelství Supraphon. „Kolikrát mě napadne, že by něco šlo udělat líp, nebo jinak. A netýká se to jenom dávných časů,“ pokračoval.

V interview, které poskytl již v době, kdy se potýkal se zdravotními problémy, dokonce prozradil, čeho kupříkladu zalitoval. „Před časem jsem dělal v Německu několik televizních a rozhlasových talkshow a jen jsem vycházel ze studia, hned jsem věděl, co jsem ještě měl dodat a co říci lépe,“ popsal Slavík.

„Ale obecně – kolik věcí já v životě mohl udělat jinak! Nebo do kolika věcí jsem se třeba vůbec neměl pouštět! Ale stalo se a vrátit to nejde,“ dodal Gott.

Témata:

Karel Gott | stars24.cz

Vstoupit do diskuse