Britská vévodkyně Meghan byla veřejnosti známa už dlouho před tím, než se objevila po boku prince Harryho. Proslavila se totiž jako hvězda televizních obrazovek, a jak se zdá, mohla by navázat tam, kde skončila. Tím by si ale dovolila něco, co ještě žádný člen královské rodiny.

Americká média spekulují nad tím, jestli vévodkyně Meghan ještě někdy spatří před kamerou jinak než jako členku královské rodiny. Talentovaná herečka se do dlouhodobého natáčecího procesu už pravděpodobně nevrátí, především proto, že by na to neměla čas.

Kromě královských povinností ji totiž nyní zaměstnává i výchova malého Archieho, a tak není příliš pravděpodobné, že by si v dohledné době našla čas na konkurzy a natáčení. Navíc by kvůli nim pravděpodobně musela létat do Ameriky, a pokud by se vrátila k natáčení, zřejmě tam i nějakou dobu bydlet.

Není však úplně vyloučeno, že se Meghan před kameru nikdy nevrátí. Server Daily Star s odkazem na zdroj v televizi NBC uvedl, že se dost možná opět ukáže v seriálu Kravaťáci. Pravděpodobně ne na nijak dlouho, možná si ale střihne nějakou menší roli.

Pokud by k tomu došlo, šlo by o jeden z historických milníků na poli královské rodiny, i v televizní sféře. Vedení televize si toho je ostatně vědomo, a za opětovné angažmá dřívější hvězdy seriálu je ochotno zaplatit obří sumu. Kolik přesně není známo, peníze ale mají putovat do charitativní organizace Meghan.

Témata:

Meghan Markle | královská rodina (gbr) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse