Britská vévodkyně Meghan Markle o kamarádky nemá nouze. Patří mezi ně i lidé z nejvyšších špiček společnosti. Vědí ale, jak se Meghan zachovala ke svým bývalým přítelkyním?

Vévodkyně Meghan Markle byla před pár lety "pouze" obyčejná americká herečka, která hledala lásku. Poté, co Meghan nevyšel vztah s jejím prvním manželem, se rozhodla odjet do Evropy. Zde podle The Sun hledala partnera. Na Američany zanevřela.

Dvakrát se jí to málem povedlo. V jednom případě ale dostala kopačky, v tom druhém je musela dát ona. Řeč je o jejím prvním vztahu s exfotbalistou Ashleym Colem, před nímž byla varována.

A jak už to tak chodí, varovala jí její tehdejší přítelkyně Lizzie Cundy. "Zeptala se mě, jestli neznám někoho slavného. Prý miluje Angličany," uvedla s tím, že Meghan nechtěla těsně po rozvodu s prvním manželem Trevorem Engelsonem chodit na večírky.

Lizzie Meghan varovala, aby si s ním nic nezačínala. Důvodem měla být ne příliš přívětivá povaha bývalého fotbalisty. Meghan poslechla, a byla své kamarádce vděčná.

Zvrat přišel v roce 2016, kdy se provalil vztah bývalé seriálové hvězdy a jejího nového přítele, prince Harryho. V tu chvíli se Meghan změnila. Pouto mezi kamarádkami naprosto zpřetrhala. A to i přesto, že se ho Lizzy snažila zachránit. Meghan se s ní nikdy nesetkala a už jí ani nekontaktovala.

Témata:

Meghan Markle | stars24.cz

Vstoupit do diskuse