Vévodkyně Meghan není jediná, kdo utrácí peníze daňových poplatníků. Za neuvěřitelnou sumu si dopřála dovolenou i vévodkyně Kate s rodinou. Na místě, na které se novináři jen tak nedostanou.

Ostrov Mustique se nachází v Karibiku a vyznačuje se tím, že se na něj prakticky nedá dostat. Je totiž soukromý a každý návštěvník musí projít pečlivou registrací.

Není proto divu, že toto místo k rekreaci využívají ty největší hvězdy, včetně hudebních star. Nyní sem zamířila královská rodina. A jak jistě tušíte, majitel ostrova si takový luxus nechá náležitě zaplatit.

Vévodkyně Kate, princ William, jejich děti George, Charlotte a Louise, a jejich prarodiče Mike a Carole Middletonovi si na dovolenou vyrazili už před dvěma týdny a nyní už jsou zpět. Rozhodně ale mají na co vzpomínat.

K dispozici měli 18metrový bazén, několik ložnic s výhledy na moře, vlastní personál, jídelnu plnou těch nejluxusnějších pokrmů, a samozřejmě spoustu sportovních aktivit. 

Takový luxus samozřejmě není zadarmo. Za dvoutýdenní dovolenou královská rodina zaplatila neuvěřitelných 56 tisíc liber, tedy více než jeden a půl milionu korun!

Témata:

Kate Middleton | Princ William | královská rodina (gbr) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse