Vévodkyně Meghan ví, jak Britům hnout žlučí. Nejen, že se rozhodla před nimi skrývat svého syna, navíc utratila miliony za rekonstrukci sídla Frogmore Cottage. Udělala z něj pevnost a své soukromí tak ještě více utajila.

Princ Harry se svou ženou utratili na úpravu svého sídla zhruba 70 milionů korun z kapes daňových poplatníků. Ještě víc však pobuřují informace, na co tuto částku, o které si naprostá většina lidí může nechat jen zdát, použili.

Vévodkyně Meghan nechala na zahradách kolem domu vybudovat dvě obří oranžerie, které jsou velmi náročné na provoz, jelikož musí být dokonale vytápěny, aby se citrusy daly pěstovat za jakéhokoliv počasí.

Jen speciální sklo, které bylo použito při stavbě oranžerií, stojí podle odborníků až 290 tisíc korun. To ale zdaleka nebyl nejvyšší výdaj královského páru. Výměna kotle a všech podlah ve Frogmore Cottage odsála z účtu těžko uvěřitelný jeden a půl milionu korun.

Sídlo se tak stalo téměř nedobytnou pevností, za jejichž zdmi drží svého syna Archieho. Toho na veřejnosti ukazuje jen minimálně, a to se Britům vůbec nelíbí.

O to více je dorazilo nedávné zjištění deníku Mirror. Meghan s Harrym neměli na stavební úpravy povolení.A hrozí, že budou muset veškeré nesmírně nákladné úpravy vrátit zpět do původního stavu. To bude ovšem také něco stát.

Témata:

Meghan Markle | královská rodina (gbr) | Princ Harry | stars24.cz

Vstoupit do diskuse