Popová zpěvačka s italskými kořeny má svůj vlastní zbrusu nový dokument, který vyjde v pátek. Nese název GAGA: FIVE FOOT TWO a obsahuje spoustu záběrů ze zpěvaččina soukromí, ze zákulisí těch největších koncertů, ale také ze dnů, kdy není Lady Gagou, ale obyčejnou Stefani, která jezdí navštěvovat svou babičku.

Ve snímku je ukázán zhruba rok života autorky nespočtu hudebních hitů a můžeme zde konečně vidět její skutečnou tvář. V dokumentu totiž nechybí záběry, jak si Gaga láskyplně hraje doma se svými psy, vaří, napjatě poslouchá historky v rodinném kruhu či jak jde za kmotru kamarádčinu miminku.

Zpěvačka ve snímku otevřeně mluví mimo jiné o tom, jak se u ní za posledních pět let rozvinula paranoia, strach a úzkosti a popisuje své rituály, které ji pomáhají vše dostat pod kontrolu. V traileru můžeme vidět i velmi emotivní moment, kdy se Gaga svěřuje, že během dne na ni sahají a mluví desítky, ne- li stovky lidí, fanoušků, maskérů, ale večer, když přijde do svého domu, je vlastně úplně sama. Z dokumentu se také dozvíme, jak se vyrovnávala s rozchodem se svým tehdejším snoubencem Taylorem Kinneyem (36) nebo co pro ni znamenala její zesnulá teta Joanne, po které nosí druhé jméno, a po které dokonce pojmenovala svou nejnovější desku.

Celý dokument můžeme pozítří zhlédnout na americké internetové televizi Netflix. Lady Gaga na Netflixu najdeme i v úspěšném seriálu American horror story, kde zazářila v páté a šesté sérii. Tisíce fanoušků po zhlédnutí bombardovaly tvůrce tohoto seriálu s prosbou, aby Lady Gaga obsadili i do dalších sérií. Gaga svým ‘‘příšerkám‘‘ (jak zve své fanoušky) za toto gesto dojatě poděkovala skrze svůj instagramový profil.

Témata:

Lady Gaga | film Gaga: Five Foot Two | stars24.cz

Vstoupit do diskuse