Neshody mezi vévodkyněmi Kate a Meghan zdánlivě neberou konce. Neustále si jedna před druhou snaží dokazovat, kdo je lepší. Teď je konečně jasno!

Vévodkyně Kate Middleton a Meghan Markle jsou tak rozdílné, jak jen to jde. Ukázal to například porod malého Archieho, který Meghan naplánovala úplně opačně, než ho měla Kate.

Byl na jiném místě, proběhl v utajení, syna veřejnost dva dny neviděla, nevěděla jméno, pohlaví, a ani nyní se Archie na veřejnosti neobjevuje. Meghan naopak prohlásila, že lituje Kate za to, jak se musela vystavovat na odiv fanoušků.

Do sporu mezi obě vévodkyně se několikrát vložila i královna Alžběta, která nyní jejich rivalitu rozsekla. Musela totiž zvolit novou patronku Královské fotografické společnosti. A vybrala si Kate!

Mluvčí Kensingtonského paláce uvedl, že vévodkyně z Cambridge se o fotografii zajímá dlouhodobě a její patronát tak bude zdůrazňovat vliv umění a tvořivosti na emoční stránku a psychiku, a to zejména u dětí a mladších. Kate tak zase jednou nad Meghan vyhrála!

Témata:

Kate Middleton | Meghan Markle | Královna Alžběta II. | stars24.cz

Vstoupit do diskuse