Rapper Rytmus je od vstupu do manželství s moderátorkou Jasminou Alagič jako vyměněný. Včera se na sociální síti snad vůbec poprvé, co se pohybuje v šoubyznyse, někomu omluvil. Kvůli čemu si vysypal popel na hlavu?

Od pohádkové svatby rappera Rytmuse a moderátorky Jasminy Alagič na malebném zámku v Pezinku nedaleko Bratislavy uplynul už více než měsíc, během kterého toho novomanželé stihli opravdu hodně. Málokdo by však čekal, že Patrika vstup do manželství rozněžní natolik, že se snad vůbec poprvé v životě někomu omluví.

Hudebník, který loni neváhal vstoupit do ringu jen tak z hecu, si o víkendu vysypal popel na hlavu za to, jak se dříve choval k ostatním. „Omlouvám se všem chlapům, kterým jsem se v minulosti do tváře smál za lásku a že byli hrdí na to, že jejich žena nosí jejich jméno,“ napsal na Instagramu.

Zbytek odstavce pak věnoval své manželce Jasmině. „Oslovovat mojí někdejší přítelkyni „moje žena“ a vidět v jejích dokladech Vrbovská, to pochopí jen ten, kdo si vezme ženu svého života,“ dodal Rytmus na adresu balkánské krásky.

Jasmina je momentálně v očekávání narození jejich prvorozeného potomka a oba už se malého syna nemohou dočkat. Nastávající maminka se snaží především odpočívat, o čemž vypovídá její víkendový instagramový příspěvek.

„Měli jsme snad tři sta plánů, co budeme dnes dělat, vyhrála postel a filmy. Nemáte pocit, že je dnes jakýsi divný tlak? V hodnotách mezi „jen jez“ až po „neopovažuj se nic dělat?“ ptala se Jasmina fanoušků na sociální síti.

Témata:

Rytmus (Patrik Vrbovský) | Jasmina Alagič | stars24.cz

Vstoupit do diskuse