V září to bude už 10 let, co nás opustil oblíbený hollywoodský herec Patrick Swayze, který prohrál svůj boj s rakovinou. Neskutečné utrpení Swayzeho ještě umocnily spory s manželkou Lisou, která ho údajně týrala.

Herce Patricka Swayzeho zná díky filmu Hříšný tanec opravdu každý. Letos uplyne už deset let od chvíle, co podlehl rakovině slinivky, se kterou asi rok bojoval. Zákeřná nemoc (drsné foto, jak moc ho změnila, najdete v galerii) však nebyla jedinou věcí, která ho ničila.

Jeho manželství se spisovatelkou a tanečnicí Lisou Niemi sice působilo na první pohled pohádkově, ale Swayze ve skutečnosti v soukromí trpěl. Když ho nemoc připravila o síly, nebyl schopen se o sebe sám starat. Jeho žena ho tenkrát údajně začala týrat. Swayze nesměl chodit ven, ani si nesměl zvát návštěvy, dokonce ani vlastní matku.

„Bila ho a mnohokrát po jejich hádkách zůstaly zničené hotelové pokoje, auta i jejich dům. Bila ho, i když byl nemocný. Byl bezbranný, ale i kdyby byl zdravý, nikdy by na ni nevztáhl ruku,“ prozradil před časem dobře informovaný zdroj z okolí páru.

Lisa navíc začala být Patrickovi nevěrná. „Lisa zdrhla, byla pryč několik hodin. Nikdo nevěděl, kde je a co dělá. Vykašlala se na něj. Kdyby ho v té době přišel navštívit bratr Donnie, našel by ho ležet ve výkalech a moči,“ dodal zdroj obeznámený se situací.

Přátele prý herci radili, aby se s Lisou rozvedl, ona však veškerá obvinění z jejich strany smetla ze stolu jako lži. Po manželově smrti zůstala pět let sama, nakonec se provdala za klenotníka Alberta DePrisca a smutek ze ztráty manžela už prakticky nedává najevo.

Témata:

Swayze, Patrick | stars24.cz

Vstoupit do diskuse