Do českých kin míří další díl komiksové série X-Men, jehož hvězdou je herečka Jennifer Lawrence. Hollywoodská hvězda se bude brzy vdávat, její manžel se k ní přitom chová, jako by ani nebyla celebritou.

Zítra vstoupí do českých kin film X-Men: Dark Phoenix, v němž jednu z hlavních rolí ztvárnila herečka Jennifer Lawrence. Hvězda Hunger Games se letos v únoru ani ne po ročním vztahu s galeristou Cookem Maroneym zasnoubila a bylo to pro ní prý lehké rozhodnutí.

Trailer filmu X-Men: Dark Phoenix (2:03) | zdroj: YouTube

„Je to ten nejlepší člověk, kterého jsem měla možnost během svého života potkat. Bylo to opravdu, opravdu lehké rozhodnutí,“ řekla Entertainment Tonight bez dalšího vysvětlení. Leccos však naznačily zdroje z okolí páru.

„Je to skvělý chlap. Je chytrý a vtipný, navíc s ní nezachází jako s celebritou, což dělali všichni její předchozí partneři. Je to rozhodně ten nejlepší chlap, s jakým chodila. Není ovlivněný Hollywoodem,“ tvrdí člověk blízký populární herečce.

O Lawrence a Maroneym se i proto často mluví jako o pohádkovém páru. „Když se koncem loňského jara poprvé ukázali, bylo to skvěle načasované, protože byli oba sami a jen si užívali večera s přáteli,“ připomněl další zdroj.

Minulý měsíc dokonce uspořádali setkání kvůli svatebním přípravám. „Jsme šťastní a plní očekávaní, že se Jennifer Lawrence stane vdanou paní… tento víkend jsme připili na Jen a jejího nastávajícího manžela. Měli jsme se skvěle,“ napsali na Instagramu její stylisté Jill Lincoln a Jordan Johnson.

Témata:

Jennifer Lawrence | stars24.cz

Vstoupit do diskuse