Svatba pod rouškou zasněžené Prahy. Richard Chlad a Anna-Marie Kánská se vzali!

Anna-Marie Kánská a Richard Chlad

Autor: Libor Frýdl

2. prosince 2023 15:16

Miliardář Richard Chlad a Anna-Marie Chladová se podruhé vzali! Poprvé si řekli ano 17. listopadu si řekli při západu slunce na Maledivách, kde ale platí právo šaría. Proto dnes svůj svazek stvrdili na Staroměstské radnici. 
 

Oba měli v plánu oficiální svatbu v Česku dlouhodobě. "Nejjednodušší je, když se znovu vezmeme na úřadě. Vezmeme se v Česku oficiálně pár dní po návratu z Malediv. Bude to bez slávy, budu mít kostýmek, tam se oficiálně stanu paní Chladovou," řekla už dříve pro super.cz Kánská.

Svatba na Maledivách totiž není pro české úřady platná, proto se podle webu extra.cz dnes vzali podruhé, a to v prostorách Staroměstské radnice v centru Prahy. Ačkoliv metropoli dnes od rána zasypává bílý sníh, honosné šaty se závojem se u nevěsty nekonaly.

Nevěsta na sobě měla jednoduchý bílý kostýmek s béžovými lodičkami a její novomanžel si vybral elegantní tmavý oblek s pruhy. Svatba navíc nebyla nijak velká, pozvali jen dva svědky, Anninu kamarádku a Richardova syna.

Čtěte také

V radnici je oddal Chladův kamarád a radní Richard Bureš, který si kvůli svatbě dokonce nechal obnovit licenci. Ani po svatbě se žádná veselka nekonala.

"Žádné velké mejdany nebyly, to jsme si prožili na Maledivách. Dojeli jsme k nám na bowling, dali si náš oblíbený smažák a buchtičky se šodó. Tím pro nás oslavy a svatební povinnosti skončily. Teď už zbývá jen změnit občanky," řekl novomanžel.

Otec Anny Marie Kánské je starostou, široké veřejnosti ale bude známá spíše její maminka Veronika, představitelka Blaženy Škopkové v úspěšné komedii Slunce, seno, jahody.

Témata: Richard Chlad Anna-Marie Kánská