Suzanne Somers (†76): Příčina smrti seriálové Carol odhalena!

Suzanne Somers 2

Autor: Libor Frýdl

27. října 2023 21:08

Před dvěma týdny zasáhla svět zpráva o úmrtí herečky Suzanne Somers, kterou fanoušci znají jako Carol ze seriálu Krok za krokem. Na věčnost se odebrala den před svými 77. narozeninami a  aktuálně je již známá i příčina jejího úmrtí. 

To, že herečka podlehla zákeřné rakovině, bylo jasné každému. Už v létě totiž vyšlo najevo, že slavná blondýnka svádí boj s touto nemocí už potřetí. Tentokrát se jí však zákeřná nemoc stala osudnou.

Potvrdil to i její úmrtní list, který se v těchto dnech dostal na veřejnost. Informace z něj přinesl zahraniční server The Blast.

Jako bezprostřední příčina její smrti se uvádí "rakovina prsou s metastázami do mozku", což potvrdila i biopsie. Pitva provedena nebyla.

Úmrtní list však odhalil i to, že herečka trpěla hypertenzí, tedy vysokým krevním tlakem, a také ji více než rok trápil hydrocefalus. To znamená, že se jí v mozku, v dutinách a komorách, hromadil nadbytečný mozkomíšní mok.

Suzanne zemřela 15. října v 5:30 ráno, jen den před svými 77. narozeninami. O tři dny později její rodina uspořádala i skromný pohřeb. Herečka našla své místo posledního odpočinku v Desert Memorial Parku v Catherdral City.

Rodina krátce po jejím úmrtí symbolicky oslavila i její nedožité narozeniny. 

Témata: Suzanne Somers