Survivor 2024 zná jméno vítěze! Mikýř získal pohádkovou výhru

Survivor 3

Autor: Pavel Krejčí

19. června 2024 8:50

Vítěz letošního Survivoru je znám od úterního večera. Stal se jím úspěšný internetový komik Martin Mikyska alias Mikýř! Ze dne na den si tak přišel na dva a půl milionu korun. 

Mikýř si do finále po předchozím vyhraném souboji vybral Nikolu. "Zvolil jsem někoho, s kým to tady táhnu dlouho a z nějakých sympatií volím Nikču," vysvětlil svůj krok. Od porotců poté dostal šest z celkových devíti hlasů a stal se vítězem dobrodružné reality show. 

Martin přiznal, že v průběhu klání měnil taktiku, když upustil od dělání zábavy, protože tím podle svých slov kazil ostatním hru. Pobyt na ostrově navíc neváhal přirovnat k peklu. 

"Měl jsem naivní představu, že si na začátku vyberu čtyři lidi, se kterými dojdeme naprosto beze změny na konec hry. Byl jsem připravený se tady za ně obětovat. Chtěl jsem hrát čistě a bez intrik. Byl jsem připravený za tyhle lidi položit život a obětovat se," svěřil se muž, který nakonec dokráčel k vítězství, ačkoliv spojenectví nevydržela. 

Třetí řada Survivoru se začala vysílat na konci února. Známé tváře tentokrát utvořily kmen Titánů, jehož členy byli zpěvák Sebastian Navrátil, komik Martin Mikyska alias Mikýř, zápasník Samuel "Pirát" Krištofič, tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, podnikatelka Ornella Koktová, zpěvačka Adéla Krejdlová, influencerka Yenifer Cao, modelka Denisa Dvořáková, cestovatel Martin Carev a módní návrhářka ​Rachel Karnižová. Pod modrou vlajkou pak soutěžil kmen Lovců, který se skládal z lidí se silným životním příběhem.

Témata: Survivor