Survivor 2024 odhalil jména! Ornella, Mikýř, tanečník ze StarDance a další...

Survivor

Autor: Pavel Krejčí

13. února 2024 9:42

Survivor Česko & Slovensko konečně oficiálně odhalil jména soutěžících v rámci nové řady. Nechybí pochopitelně spousta celebrit. Kdo všechno kývl na nabídku účastnit se populární reality show?

Známé tváře tentokrát utvoří kmen Titánů, jehož členy budou zpěvák Sebastian Navrátil, komik Martin Mikyska alias Mikýř, zápasník Samuel "Pirát" Krištofič, tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, podnikatelka Ornella Koktová, zpěvačka Adéla Krejdlová, influencerka Yenifer Cao, modelka Denisa Dvořáková, cestovatel Martin Carev a módní návrhářka ​Rachel Karnižová.

Pod modrou vlajkou bude soutěžit kmen Lovců, který se bude skládat z lidí se silným životním příběhem. Nova zatím představila tři takové osobnosti. Jde o operního pěvce Michaela Skalického, hotelového manažera Jacka Hamida a studentku a bývalou modelku Veroniku Sandholzovou.

Třetí řada Survivoru se začne vysílat 27. února na streamovací platformě Voyo. Moderátorem reality show bude opět Ondřej Novotný, promotér a spoluzakladatel organizace Oktagon MMA.

Témata: Survivor