Strach těhotné Gabriely Laškové: Nešikovný pád a návštěva nemocnice!

Gabriela Lašková 3

Autor: Pavel Krejčí

12. března 2024 10:01

Gabriela Lašková momentálně čeká dalšího potomka, starosti jí ale umějí přidělat i děti, které už má. Drama zažila s jednou z ratolestí o uplynulém víkendu. Proč museli spěchat do nemocnice? 

"Tak hezky ten víkend začal a takhle včera dopadl," napsala Lašková k fotce svého syna, který si přivodil úraz na hlavě. "Čtyři stehy na té nejstatečnější hlavičce. Byla to chvilka, nešikovný pád a už jsme byli na cestě," popsala modelka a moderátorka.

Cesta do nemocnice prý zabrala pouhých pět minut. "Děkujeme všem v čekárně, že nás pustili první, děkujeme panu doktorovi a sestřičce za úžasný přístup a péči, rodině za pohotovost, nejvíc ale děkuju svýmu chlapečkovi, který byl tak statečný, že pro to nemám slov," svěřila se někdejší misska.

"To se nedá popsat, prostě držel a všechno to statečně zvládnul. Když bylo po všem, byl zase od ucha k uchu a bylo ho všude plno. Láska moje milovaná. Každá vteřina mi lámala srdce. Každý rodič to zná. Strach o dítě je ten nejhorší. Ale bude dobře, naštěstí to znamená jen jizvu," dodala Lašková. 

Témata: Gabriela Lašková