Strach o Oprah Winfrey: Co to proboha provedla?

Oprah Winfrey

Autor: Libor Frýdl

14. června 2024 14:15

Moderátorka Oprah Winfrey koncem minulého roku ohromila svou výraznou proměnou, kterou později přiznala, že dosáhla pomocí léků. Nespecifikovala, o který lék šlo. A nyní se objevily problémy. 

Podle informací deníku Mirror mají fanoušci Oprah Winfrey velké obavy, protože byla nedávno hospitalizována. Stalo se to krátce po jejím výrazném úbytku hmotnosti.

Sedmdesátiletá mediální magnátka na konci minulého roku odhalila svou výraznou ztrátu hmotnosti a později přiznala, že jí při hubnutí pomohly léky. Neuvedla sice konkrétní název, ale potvrdila, že šlo o lék běžně předepisovaný pacientům s diabetem 2. typu, který pomáhá regulovat hladinu inzulínu.

Vedlejším účinkem těchto léků je úbytek hmotnosti, což je důvod, proč je mnoho hollywoodských hvězd využívá. Oprah Winfrey tyto léky chválila, i když musela odstoupit z pozice v představenstvu společnosti Weight Watchers, která se zaměřuje na hubnutí, fitness a zdravý životní styl.

"Existence lékařsky schváleného léku na regulaci hmotnosti a zdraví je pro mě úlevou, vykoupením a darem," uvedla Oprah.

Její dlouholetá přítelkyně a moderátorka CBS News Gayle Kingová prozradila, že Oprah trpěla žaludeční chřipkou a dehydratací. "Nebudu zacházet do detailů, ale bylo to velmi vážné," řekla Kingová. Oprah musela být hospitalizována a dostala infuzi kvůli dehydrataci. 

Témata: Oprah Winfreyová