Štefan Margita prozradil, jaký slib dal Haně Zagorové!

Štefan Margita 3

Autor: Pavel Krejčí

4. června 2024 8:33

Štefana Margitu a Hanu Zagorovou pojila především láska, a to včetně lásky k hudbě, ačkoliv se každý věnoval jinému žánru. Přesto se navzájem hodnotili a v této souvislosti si slíbili jednu zásadní věc. 

Margita byl hostem "novácké" Snídaně, kde s moderátory především řešil současnost, například své koncerty či plánovanou desku duetů s ostatními pěveckými hvězdami. Na závěr ale přišla řeč i na jeho desítky let trvající vztah s Hanou Zagorovou, který už je minulostí. 

Operní pěvec prozradil, jaký slib si navzájem dali ohledně hudebních kariér. "Jednou mě řekla: Zlatíčko, ale pokud už mi to jednou nebude zpívat a já bych chtěla jít na jeviště, tak mě musíš odstřelit," přiznal ve vysílání.

Čtěte také

Margita také uvedl, že si navzájem hodnotili své výkony. "Řekli jsme si vždycky pravdu, opravdu. Ona na sebe byla velice přísná a já jsem se to naučil také," poznamenal a připojil i radu pro následovníky.

"Lidé vám dneska nic neodpustí, protože když si dneska koupí ty drahé vstupenky a vy se necítíte dobře, tak já říkám, že je lepší nejít na jeviště a přeložit ten koncert," dodal. 

Témata: štefan margita Hana Zagorová