StarDance odhalila desítku profíků na parketu! Zbývá poslední věc

StarDance odhalila jména deseti profíků pro třináctou řadu.

Autor: Pavel Krejčí

19. dubna 2024 8:24

Diváci StarDance vědí o podzimní třinácté řadě už skoro všechno, co potřebují vědět. Nejprve jim bylo představeno pět slavných žen, poté i pět slavných mužů, kteří se objeví na parketu. Každý po boku profesionálního tanečníka či tanečnice. V pátek odhalila Česká televize, se kterými profíky se tentokrát dohodla. 

ČT konstatovala, že sestava letošního ročníku je kompletní. "Taneční páry utvoří s desítkou známých osobností Kateřina Bartuněk Hrstková, Adriana Mašková, Lenka Nora Návorková, Tereza Prucková, Andrea Třeštiková, Lukáš Bartuněk, Jakub Mazůch, Robin Ondráček, Martin Prágr a Dominik Vodička," oznámila na sociální síti X.

Zbývá tak poslední věc. Profesionály je nutné spárovat s celebritami, aby vznikly páry, které o letních prázdninách začnou s tréninkem. Které slavné tváře jsou k dispozici?

Na účast ve třinácté řadě StarDance kývli herci Filip Blažek, Oskar Hes, Jana Paulová a Marta Dancingerová, zpěváci Lucie Vondráčková a Ondřej Ruml, paralympionik Jiří Ježek, osminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková, kuchařka Chili Ta a spisovatel Patrik Hartl.

Velké emoce vzbudilo rozhodnutí, po kterém bude StarDance po dvanácti řadách bez Zdeňka Chlopčíka. V podzimní třinácté sérii jej v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Diváci se ale mohou těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici, kterou od počátků soutěže tvoří herci Marek Eben a Tereza Kostková. 

Témata: StarDance Česká televize