StarDance má i méně známé vítěze: Jaká byla jejich výhra?

StarDance

Autor: Pavel Krejčí

18. prosince 2023 20:19

Letošní StarDance je u konce a má své vítěze, a to nejenom na tanečním parketu. Lidé si totiž v průběhu dvanácté řady neváhali vsadit na svou favoritku Dariju Pavlovičovou. Kolik herečka vynesla šťastlivcům?

"Jen na samotné finále jsme přijali prakticky stejné množství sázek jako na všechny předcházející soutěžní večery dohromady. Celkový objem sázek se tak dotáhl na rovný milion korun," informovala mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

Překvapením bylo vítězství Dariji Pavlovičové, která nepatřila mezi kurzové favoritky. Očekávání bookmakerů i tipérů se naopak potvrdilo v tom, že na třetím místě skončí s kurzem 18:1 Vavřinec Hradilek. Největší favoritkou byla Eva Adamczyková, na jejíž výhru lidé neváhali sázet i 15 nebo 20 tisíc.

"Velkou radost měl sázkař, který si prvního listopadu vsadil tisícovku na výhru Dariji Pavlovičové v kurzu 40:1 a vyhrál tak 40 000 korun. Její kurz klesal v průběhu soutěže až na konečných 2,60, adeptkou na vítězství ale byla Eva Adamczyková s posledním kurzem 1,30. Celkově se tak nakonec více radovali bookmakeři," dodala mluvčí Chance.  

Témata: StarDance Darija Pavlovičová Eva Adamczyková (dříve Samková)