StarDance: Eva Adamczyková je favoritkou na vítězství! Finále je ale daleko

Začala dvanáctá řada StarDance. 3

Autor: Pavel Krejčí

3. listopadu 2023 19:25

Už zítra bude opět pokračovat StarDance. Se soutěží se zatím rozloučili herci David Prachař a Ivana Chýlková. Kdo půjde z kola ven jako další, který pár zítra nejvíce zaujme porotu, kdo naopak získá nejméně bodů a kdo jsou podle bookmakerů největší adepti na vítězství?

"Nejlepší hodnocení od poroty ve čtvrtém kole očekávají sázkoví experti opět u Evy Adamczykové, Richarda Krajča nebo Ivy Kubelkové. Většina sázkařů má za to, že naopak nejméně bodů získá Josef Maršálek, na kterého se sází v kurzu 1,4:1. Ten se také podle sázkových expertů se soutěží s největší pravděpodobností rozloučí, čemuž napovídá kurz 2,15:1. Stejný kurz je ovšem i u varianty, že po zítřejším kole skončí Darija Pavlovičová. Tipéry ale v tomto případě častěji láká vyšší kurz 4:1 na Terezu Maškovou" uvedla mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

Největší favoritkou na celkové vítězství zůstává Eva Adamczyková s kurzem 1,75:1. Sázková kancelář na ni přijala 55 % vkladů. Za ní následuje Richard Krajčo (2,9:1) a na třetí příčce se drží Marek Adamczyk (5,5:1), kterému sázkaři věří o něco více než Krajčovi.

Čtvrtá je Iva Kubelková, na kterou si lze vsadit v kurzu 8:1. Před Vavřince Hradilka (20:1) se ale za poslední týden v kurzové nabídce Chance dostala Tereza Mašková (15:1). Na konci „pelotonu“ se drží Darija Pavlovičová (40:1) a Josef Maršálek (200:1).

Témata: StarDance Eva Adamczyková (dříve Samková)