StarDance: Darija Pavlovičová našla zastání, kvůli hodnocení Kuneše je pořádně živo! Zasáhnout musel i jeden z tanečníků!

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

Autor: Libor Frýdl

3. prosince 2023 12:57

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, kteří si za skupinový tanec, který byl součástí Sobotní StarDance, odnesli 29 bodů. K tanci se vyjádřil nejen sám tanečník, ale i diváci, kteří se proti hodnocení jednoho z porotců bouří.

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička předvedli v sobotu v obou tancích parádní výkon. Na hodnocení jejich slowfoxu se porota neshodla. Václav Kuneš zkritizoval otočky, a tak padly dvě desítky a jedna osmička.

Letošní ročník soutěže hodnotí pouze tři porotci, a sice Zdeněk Chlopčík, Richard Genzer a Tatiana Drexler, která ale onemocněla, a proto ji v sobotu vystřídal právě Kuneš. A ten byl nespokojený i se scénickým tancem, za který padly opět dvě desítky a jedna devítka.

To se ale divákům moc nelíbí. "Pan kuneš si na Darju a Dominika normálně zasedl, měli dostat 2krát 3 desítky," napsala jedna z divaček na Instagramu. "Pan kuneš si na Darju a Dominika normálně zasedl, měli dostat 2krát 3 desítky," uvedla další.

"Naprosto mě Darja dostala. Bylo to božské. Za mě dnes nejlepší. Mrzí mě, že Kuneš dal 9, to bylo mimo mísu," tvrdí další divačka. "Pan Kuneš to hodnotil nějak zvláštně," zamyslela se další fanynka pořadu.

"Co tam ten Kuneš plkal? Nejlepší scénický tanec večera, jeden z nejlepších scénických tanců historie Stardance a jako 9, jo?" podotkla další divačka a dodala: "Darije celej večer dával nepochopitelně nízký známky. Když vezmu do úvahy, že Evě (která byla taky skvělá, to ne že ne) dá 10, ale Darije, která byla ještě o kus lepší dá 9, tak tomu prostě nerozumím."

"Jako pardon, ale Kuneš je fakt úplně mimo... Doufám že už tam příště bude zase Táňa," uvedla další divačka. "Pan Kuneš dal málo bodů asi kvůli tomu, že nedělal choreo (?)," stěžuje si další. 

Choreografii v tomto případě dělal taneční partner Dariji, Vodička. A ten se k ní na Instagramu rovněž vyjádřil. "Co dneska nezaznělo a mrzí mě to, je fakt, že choreo jsem dělal já. Tak jsem vám to sem chtěl jenom napsat, protože mi to přijde fér. Jsem strašně rád, že se vám to takhle líbilo! Darija je bohyně… tančit 1 minutu z 90s sama, byl to risk a podle komentářů (co čtu) vyšel!" napsal. 

Témata: StarDance Darija Pavlovičová