StarDance 2023 má novou favoritku! Kdo je jednou nohou ze soutěže pryč?

Začala dvanáctá řada StarDance.

Autor: Pavel Krejčí

20. října 2023 19:26

Už zítra večer bude pokračovat dvanáctá řada StarDance a už se bude nemilosrdně vyřazovat. Kdo má nakročeno k tomu, že půjde z kola ven? A kdo se naopak nemusí bát a může mířit vysoko? 

Po prvním kole soutěže StarDance nejvíce přesvědčily bookmakery Chance i sázkaře 4 taneční páry, což se projevilo i na kurzech. Sázet se dalo již před prvním kolem, ale někteří tipéři si počkali, aby zjistili, jak to jde jednotlivým soutěžícím na parketu. Nejčastěji se zatím sází na manžele Adamczykovy.

Nejlepší hodnocení od poroty dostala Eva Adamczyková, Richard Krajčo a Vavřinec Hradilek, u něhož po prvním týdnu klesl kurz nejvíce, a to z 13:1 na 8:1. Dostal se tak do top 5 kurzového žebříčku před Ivanu Chýlkovou. U ní naopak kurz poskočil ze 7:1 na 9:1. V první pětici se s kurzem 8:1 drží také Iva Kubelková.

"Nepatrně klesl kurz na Marka Adamczyka (6:1) a jeho manželku Evu (3,85:1), která se tak po úvodním kole protančila před dosavadního favorita Richarda Krajča s aktuálním kurzem 5:1. Z 12 na 10 se snížil i kurz na Terezu Maškovou. Nejméně bodů dostal od porotců Josef Maršálek, u něhož vzrostl kurz z 20 na 35:1, stejně jako v případě Davida Prachaře. Mezi poslední trojicí s nejvyššími kurzy je i Darija Pavlovičová v kurzu 30:1," doplnila mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

Témata: StarDance