Splnil si už Libor Bouček všechny sny? Tohle ho prý stále ještě čeká!

Libor Bouček 3

Autor: Pavel Krejčí

3. března 2024 17:31

Libor Bouček je bezpochyby jedním z nejžádanějších moderátorů v Česku, společně ještě s kolegou a kamarádem Leošem Marešem. Každý z nich má ale možná poněkud jiné sny. 

Bouček si toho vyzkoušel opravdu hodně, moderoval či stále moderuje velké televizní přímé přenosy, zábavné pořady, sportovní i jiné akce. Vyzkoušel si i ranní televizní vysílání. Nevylučuje však, že jednou by mohl pracovat i v Českém rozhlase.

Známý moderátor v pořadu Blízká setkání připomněl, že vyrůstal a svou práci se vlastně naučil v rozhlase. "To, co dělám teď, jsem se naučil v Dismanově souboru," řekl a připustil možný návrat. 

Čtěte také

"Myslím, že moje rádiová chvíle teprve přijde," svěřil se Bouček s tím, že momentálně má jinou prioritu, která se nachází v osobním, nikoliv profesním životě.

"Teď jsem v první řadě táta a to mě baví ze všeho nejvíc. Jsem šťastný, že děti přišly ve chvíli, kdy na ně mám víc času. Říkám si, že některou práci možná odmítnu, protože mě bude bavit víc hrát si na medvěda. Jsem rád, že toto okénko můžu věnovat svým dvěma dětem," nechal se slyšet. 

Témata: Libor Bouček