Soukup a Hanychová se kvůli dceři setkali u soudu? Padlo první rozhodnutí o Rozárce!

Agáta Hanychová 7

Autor: Libor Frýdl

18. září 2023 17:45

Rozchod Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa údajně proběhl zrovna v poklidu. Do hry byl údajně zapojen i soud, který rozhodl o tom, kdo bud pečovat o dceru Rozárku.

Od rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa uplynulo už několik týdnů, během kterých Hanychová přiznala, že trojnásobné mateřství a situaci kolem nenesla nejlépe. Přesto se zřejmě pomalu vzpamatovává z dalšího zásadního zvratu v osobním životě. 

Se Soukupem byla něco přes rok a letos se jim narodila dcera Rozárka. Holčička si nicméně užívala oba rodiče jen pár měsíců. Pak se rozešli a začala pře o to, kdo bude mít dceru ve své péči.

Podle webu extra.cz došlo dokonce na předběžné opatření soudu a někdejší partneři mají tak soudně schválenou dohodu o péči. Agáta údajně chtěla výlučnou péči, nakonec ale podle serveru může Soukup dceru vídat zhruba třikrát týdně. 

Čtěte také

Pár ale bude muset ještě vyřešit alimenty, takže vyhráno zatím oba úplně nemají a zřejmě se u soudu potkají znovu. Přesto se modelka opět vrací do běžného života a dokonce se objevila i ve společnosti.

Bývalým partnerům se ale po rozchodu stále nedaří najít společnou řeč ohledně dcery. Podle webu super.cz už trojnásobná maminka přiznala, že už nesmí dceru ukazovat fanouškům. 

"Rozárku už nemůžu ukazovat na Instagramu, protože si to nepřeje její otec," nechala se slyšet Hanychová.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová