Šokující zpověď nejmladší oscarové herečky v historii: Málem jsem zemřela, učila jsem se číst a psát!

Tatum O'Nealová 2

Autor: Libor Frýdl

24. září 2023 16:17

Oscarové herečce Tatum O'Neal se v roce 2020 změnil život od základů. Poté, co téměř zemřela kvůli předávkování, byla 6 týdnů v kómatu a utrpěla několik mrtvic. V rozhovoru prozradila také to, že se musela znovu učit psát a číst.

Tatum O'Neal se proslavila už jako 10letá, když se stala nejmladší držitelkou Oscara v historii. Toto prestižní ocenění si vysloužila za svůj výkon ve filmu Papírový měsíc, ve kterém si zahrála po boku svého otce Ryana.

Její život se ale od základu změnil poté, co téměř zemřela kvůli předávkování. Byla 6 týdnů v kómatu a utrpěla několik mrtvic. Její rehabilitace byla mimořádně náročná a detaily prozradila v rozhovoru pro magazín People.

"Celý život jsem se snažila abstinovat. Snažím se o to každý den. Zažila jsem toho už hodně a téměř jsem zemřela," svěřila se.

"Poslední 3 roky jsem strávila v rehabilitačních centrech, denně jsem chodila na terapie a snažila se napravit škody. Chtěla jsem, aby se mi vrátili paměť, síla a schopnost číst a psát," šokuje herečka.

Její syn Kevin prozradil, která chvíle byla pro něj nejhorší. "Byl to telefonát, na který jsme čekali. Měla několik srdečních zástav a několik záchvatů. Byly chvíle, kdy jsme si mysleli, že zemře," uvedl.

"Musel jsem zavolat bratrovi a sestře a říct jim, že už možná nikdy nebude vidět nebo slyšet a možná nebude schopna mluvit. Nevěděla ani to, kde vlastně je," dodal její syn.

Témata: Tatum O'Nealová