ŠOK před novou StarDance: ČT učinila zásadní personální rozhodnutí!

Porotci StarDance Zdeněk Chlopčík, Jan Tománek a Richard Genzer

Autor: Pavel Krejčí

4. dubna 2024 13:54

ČT na podzim nasadí do vysílání novou řadu StarDance, o které toho zatím jako diváci nevíme mnoho. Jednu personální změnu už ale televize po vlně spekulací raději oznámila. Konkrétně se týká složení poroty, která hodnotí výkony hvězdných soutěžících a jejich tanečních partnerů.

Snad stejně neodmyslitelně jako moderátorská dvojice Marek Eben a Tereza Kostková patří k české verzi populární taneční show porotce Zdeněk Chlopčík. Výkony hodnotil v každé z dosavadních dvanácti řad. Přesto to má být právě on, kdo už se letos ve StarDance neobjeví.

Česká televize už oficiálně oznámila jedno staronové jméno. "Porota letošního třináctého ročníku taneční soutěže StarDance bude opět tříčlenná. Vrátí se do ní Jan Tománek. Ten se už v soutěži čtyřikrát představil jako profesionální tanečník, na židli porotce usedl v desáté a jedenácté řadě," uvedla veřejnoprávní televize na sociální síti X.

Jako první o plánovaném Chlopčíkově konci informoval server expres.cz. "Zavolali mu z produkce a po telefonu mu oznámili, že chtějí změnu. Vzal to bez problému, nijak to neřeší," sdělil zdroj zmíněného webu.

Dlouholetý porotce StarDance následně stručně potvrdil, že se s ním pro letošní řadu nepočítá. "Je to rozhodnutí ČT a já se k němu nemám důvod vyjadřovat," řekl pro portál novinky.cz. 

Témata: StarDance Zdeněk (tanečník) Chlopčík