Smrt Sinéad O'Connor (†56) zasáhla i její kolegy. Jeden prozradil, jak se zpěvačka cítila před smrtí!

Sinéad O'Connorová

Autor: Libor Frýdl

1. srpna 2023 20:50

Smrt Sinéad O'Connor (†56) zasáhla několik jejích blízkých kolegů, kteří v těchto dnech vzpomínají na legendární hudebnici. Jedním z nich je i její krajan Bob Geldof (71), který během jeho vystoupení prozradil, jak se zpěvačka cítila v posledních týdnech jejího života.

V posledních dnech si mnozí světoznámí hudebníci připomínají život a hudební kariéru Sinéad O'Connor. Její smrt však zasáhla nejvíc těch, kteří během kariéry se zpěvačkou spolupracovali a stali se jejími přáteli.

Jedním z nich je také Bob Geldof, který na festivalu Cavan Calling promluvil o tom, co pro něj O'Connor znamenala. Kromě toho však prozradil i to, o čem si v posledních týdnech jejího života psali a jak se zpěvačka cítila.

"Podobným tragédiím zkrátka musíte čelit. Není tam jiná možnost, než pokračovat. Sinéad byla často plná osamělosti a hrozného zoufalství. Byla mou velmi dobrou přítelkyní. Naposledy jsme se setkali před pár týdny. Některé z jejích zpráv byly plné zoufalství a smutku, některé působily velmi šťastně. Přesně taková byla," řekl podle deníku Mirror Geldof.

Témata: Sinéad O'Connorová