Smolný konec léta Petra Rychlého: Velké zranění při výkonu povolání!

Petr Rychlý

Autor: Pavel Krejčí

31. srpna 2023 12:46

Celé léto běželo všechno hladce, až na samém konci prázdnin přišla nepříjemnost. Konkrétně velké zranění, jak o tom, co se mu stalo, mluví sám Petr Rychlý. Do představení za něj narychlo museli hledat záskok. 

Jihočeské divadlo přes léto uvádí před proslulým otáčivým hledištěm v zámecké zahradě v Českém Krumlově komedii Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), kde má Petr Rychlý hlavní dvojroli anglického krále Jindřicha VIII. a hostinského Jindry. 

Okolnosti ale zapříčinily, že hlavní hvězda vypadla z ansámblu. "Mám pro vás smutnou zprávu, při včerejší zkoušce jsem spadl z jeviště a přivodil jsem si velké zranění nohy, velkou tržnou ránu," oznámil herec známý z Ordinace v růžové zahradě na instagramu.

Muž mnoha profesí, který se hodně věnuje také moderování, poděkoval za péči doktorům z Českých Budějovic i záchranářům přímo z Českého Krumlova. "Noha je sešitá, mám patnáct stehů, díkybohu nemám nic zlomeného," prozradil. 

"Včera v noci proběhla záskoková zkouška, které se ujal můj bezvadný kolega Tomáš Drápela. Dělá to skvěle a je podle mě v té roli lepší než já. Děkuji moc za pochopení, snad mi to odpustíte," vzkázal Rychlý na závěr.

Témata: Petr Rychlý