Smířil se Soukup s novou realitou? ROZCHOD potvrdila jen jedna strana!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

3. září 2023 14:40

Česko dnes neřeší nic jiného než rozchod Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Zatím ho ale potvrdila jen jedna polovina hvězdného páru, jako by se snad mediální magnát nechtěl smířit s novou realitou.

Byla to totiž Agáta Hanychová, která - přestože to bolí - přiznala, že vztah se Soukupem je minulostí. A zdůraznila, že prohlášení, v němž rozpad vztahu označila za životní prohru, bude jediné k celé záležitosti. Nad posledním z dlouhé řady expartnerů ale rozhodně nezlomila hůl, o čemž svědčí následující slova.

"Jaromíre, tobě děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi," napsala moderátorka a někdejší modelka. 

Čtěte také

Na Soukupovu reakci zatím Češi čekají marně. Miliardář nevyužil možnosti, kterou mu bez debat nabízí jeho vlastní média. Co je ale ještě více podezřelé, dosud na jejich stránkách nenajdete ani zmínku o rozchodu.

To samé platí i pro osobní instagramový profil. Nejaktuálnějším příspěvkem je na něm stále video, na němž si podnikatel stěžuje na to, že jej zastavila policejní zásahová jednotka. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová