Slovensko smutní! Při tragické nehodě měl zemřít soutěžící z talentové show

Policie SR, ilustrační fotografie.

Autor: Pavel Krejčí

25. února 2024 17:33

Slovenskem otřásla smrt soutěžícího z talentové show, v níž se představil i českým divákům. Tragicky zahynout měl konkrétně rapper Enrico Miško, který ohromil svým vystoupením v Česko Slovensko má talent. 

Na smutnou událost upozornil portál noviny.sk. Podle jeho informací došlo ve čtvrtek po 23. hodině k tragické dopravní nehodě v Bratislavě. Auto přejelo do protisměru, kde následně narazilo do sloupu veřejného osvětlení. Muž, který v něm seděl, utrpěl zranění, jimž podlehl při převozu do nemocnice. 

Podle zmíněného webu se měly v autě nacházet injekce, které budou předmětem expertního zkoumání. Na místě byli přítomni i kriminalističtí technici. 

O tragické nehodě ve směru na Senec informovala i slovenská policie. Podle strážců zákona přejel devětadvacetiletý řidič z dosud nezjištěných příčin do protisměru a narazil do sloupu, přičemž utrpěl zranění neslučitelná se životem.

"Kvůli zjištění přítomnosti alkoholu a jiných omamných látek v organismu byl u řidiče nařízen odběr krve," dodala policie s tím, že okolnosti a příčina nehody jsou předmětem šetření. 

Témata: Policie SR Slovensko