Slovenská hvězda před smrtí trpěla! Barbara Haščáková (†43) si na sklonku života prošla peklem!

Barbara Haščáková

Autor: Libor Frýdl

17. února 2024 21:22

Zpěvačka Barbara Haščáková (†43) naposledy vydechla loni v listopadu. Podle oficiálních informací, které zveřejnila rodina, její život vyhasl po náhlé cévní mozkové příhodě. Hvězda 90. let pasovala jak s psychickými, tak se zdravotními problémy, což sama přiznala.

Z nahrávek, které má Nový Čas k dispozici, je jasné, že zpěvačka měsíce před svou smrtí doslova trpěla.

Problémy v manželství měla údajně zahánět alkoholem i léky, které užívala. Barbara v jedné z nahrávek dokonce otevřeně vypráví o tom, proč nechtěla mít se svým manželem děti. 

Z jejích slov vyplývá, že byla neustále v psychické nepohodě a své mohl přitom sehrát i vztah s jejím manželem Stevenem. "Divíš se, že já s ním nemám děti? Vůbec nemám menstruaci. I jsem si udělala těhotenský test, vyšel mi negativní. A to všechno kvůli stresu. To je všechno z tolika stresu... V životě bych mu nedala do rukou dítě. Vidím, jak se chová," říkala otevřeně.

!Já mu to chci dokázat. Nejprve mu zemřel otec, teď matka a já budu ta třetí. Já mu to dokážu... Nikdo mě nemiluje. Nikdo..." říká dále umělkyně na nahrávce.

Nejednoho napadne, proč Barbara z nefunkčního vztahu neodešla. "Já nemám peníze. Já nemám jak odejít. Kdo porodil takového ďábla? Každý den mi ubližuje a ponižuje mě..." křičí na nahrávce kdysi slavná Haščáková.

Prozradila, že ji k odchodu nabádala i její vlastní máma, která žije v USA. 

Témata: Barbara Haščáková