Slavný herec Gérard Depardieu randí s mladou Češkou?!

Gérard Depardieu 2

Autor: Libor Frýdl

12. srpna 2023 15:14

Slavný herec Gérard Depardieu je navzdory pokročilejšímu věku stále aktivním milovníkem. Podle serveru Blesk totiž randí s mladou slečnou, z Valašska. Ano, prestižní filmová hvězda si údajně skutečna našla českou přítelkyni!

Server tvrdí, že herec má po boku o mnoho let mladší brunetku, která ho doprovázela například při čtyřdenním putování po moravských sklepech a vinicích kolem Mikulova. "Doprovázela ho mladá sympatická holka, nikdo ji ale nesměl fotit," prozradil Blesku jeden z vinařů.

Z Moravy se pak dvojice přesunula do Prahy a objevili se například ve známém lahůdkářství v ulici Skořepka, které vlastní Antonio Sandev, otec známé herečky Sáry Sandevy. Ten ale jejich návštěvu potvrdit nechtěl.

Server přesto uvádí, že dívka, která Dépardieua doprovází, je jeho českou přítelkyní. "Žijí spolu již několik let a u nás na vesnici o tom ví každý. Je to takové přísně střežené tajemství," tvrdí obyvatelé vísky na Valašsku s tím, že žádné bližší podrobnosti nechce sdělit.

Oba tam údajně dokonce i jezdí, herce ale nikdo nefotí. A i hotel si rezervuje anonymně. O tom, kdo je jeho přítelkyní, však není nic moc známo.

Depardieu je jedním z nejuznávanějších a nejúspěšnějších francouzských hereckých talentů, který se prosadil ve více než 170 filmech a získal mnoho ocenění, včetně Césarů (francouzských filmových cen) a Zlatých glóbů.

Kromě herectví se Gérard Depardieu také angažoval v jiných uměleckých disciplínách, jako je malířství a zpěv. Jeho život byl často veřejně diskutován, a to jak kvůli jeho filmovým úspěchům, tak i kvůli kontroverzním výrokům a osobnímu životu.

V minulosti byl Depardieu známý obdivovatel ruského prezidenta Vladimira Putina a majitel ruského pasu, později ale odsoudil invazi na Ukrajinu. Nevyhnulo se mu ani několik sexuálních skandálů.

Témata: Gérard Depardieu