Slavná zpěvačka z legendárních The Nolans šokuje: Okradli nás! Nemám žádné peníze, vydělali na nás miliony!

The Nolans v dobách největší slávy

Autor: Libor Frýdl

27. listopadu 2023 21:52

The Nolans, kterou tvořily sestry Bernie, Anne, Coleen, Linda, Denise a Maureen, patřila mezi přední hudební skupiny 70. let. Na kontě mají miliony prodaných desek a jen málokdo by tipoval, že takové množství popularity, jakého se jim dostávalo, nedokázalo zpěvačky finančně zajistit. 

The Nolans, kterou tvořily Bernie, Anne, Coleen, Linda, Denise a Maureen, patřily v 70. letech k nejslavnějším dívčím skupinám. Prodaly miliony nahrávek a vyprodávaly koncerty po celém světě.

Zpěvačka a herečka Maureen Nolan (69) ale nyní přiznala, že ani jejich sláva jim nezajistila život v luxusu. Ona sama nyní žije v podnájmu, a dokonce bez jakýchkoliv úspor.

Pro britský Mirror prozradila, že se se sestrami stala obětí podvodu. "Někdo vydělal miliony, ale my to nebyly. Myslím, že nás někdo okrádal," vyráží dech. "Asi jsme byly trochu mladé a naivní. Byli jsme velmi šťastné a věřily jsme lidem, že naše záležitosti vyřídí. Když se na to podívám zpětně, možná se to tam zvrtlo," přiznala.

The Nolans - I'm in the Mood for Dancing

Video: YouTube

Aktuálně tak nemá prakticky žádné peníze, ačkoliv se hudbě stále věnuje. "Musím pořád pracovat. Myslely jsme si, že v tomto momentě našeho života budeme zajištěny, ale nemám důchod, nemám žádné úspory a pronajímám si dům," svěřila se.

"Když jsem se v roce 2016 rozešla s manželem, prodali jsme náš dům. Bez hypotéky bych si nové bydlení nekoupila a v mém věku hypotéku nedostanete. Nikdy jsem si nemyslela, že budu žít v pronájmu. Bylo by hezké mít akorát tolik peněz, abych si mohla říct: Dobře, odcházím ze showbyznysu. Ale nemám na to," dodala smutně jediná ze sester, které lékaři nenašli rakovinu.

Témata: Maureen Nolan