Sláva není vše. Justin Timberlake se o tom přesvědčil na vlastní kůži!

Justin Timberlake

Autor: Libor Frýdl

4. července 2024 15:27

I když je slavný už od dětství, nikdy se nezdálo, že by mu sláva stoupla do hlavy. Justin Timberlake se vždy na veřejnosti prezentoval jako vzorný manžel a otec. Proto byla zpráva o jeho zadržení pro mnohé fanoušky šokem. 

Incident se odehrál na konci června na Long Islandu v New Yorku. Zpěvák se pravděpodobně vracel ze setkání s přáteli v hotelu v přístavu Sag. Během jízdy svým BMW X7 nezastavil na stopce a vybočil ze svého jízdního pruhu, což upoutalo pozornost policie.

Podle portálu Page Six byl strážník, který Justina zastavil, "tak mladý, že ani nevěděl, kdo je desetkrát oceněný Grammy." Když Justin tiše poznamenal: "Tohle zničí turné," policista se zeptal: "Jaké turné?" Justin odpověděl: "Světové turné."

Podle policie měl Justin "krvavé oči, z jeho dechu byl cítit silný zápach alkoholu, mluvil pomalu a jeho chůze byla nejistá." Podstoupil terénní test střízlivosti, ale odmítl dechovou zkoušku, i když přiznal, že vypil jedno martini.

Svědek pro The New York Post uvedl, že zpěvák byl úplně opilý a dokonce vypil drink cizímu muži, který si odskočil na toaletu.

Timberlake byl zadržen a obviněn z jízdy pod vlivem alkoholu a dalších dvou dopravních přestupků. Americká média uvedla, že byl předveden před soud v přístavu Sag, který ho po úvodním slyšení propustil na svobodu, ale na rok mu odebral newyorský řidičský průkaz. Soudní proces s bývalým členem skupiny NSYNC bude pokračovat 26. července. 

Témata: Justin Timberlake