SKANDÁL na pumpě v Česku? V hlavní roli dcera Andreje Hryce!

Wanda Adamík Hrycová

Autor: Pavel Krejčí

3. července 2024 9:20

Skandalizovat to, co se jí stalo na české čerpací stanici, se rozhodla Wanda Adamík Hrycová, dcera zesnulého slovenského herce Andreje Hryce. Přeje si totiž, aby to, co se jí přihodilo, už se v dalších případech neopakovalo. 

I Wanda Adamík Hrycová se prosadila ve filmovém průmyslu, ovšem za kamerou, nikoliv před ní. Jako producentka stráví mnoho času na cestách, kde už zažila leccos. Tentokrát se ale o svůj "zážitek" musela podělit s lidmi. 

"Paní pumpařka z pumpy na německo-českém hraničním přechodu mě odmítla pustit na WC s vysvětlením, že právě umyla toalety po autobuse a že musí odevzdat směnu s čistými záchody," popsala známá Slovenka, k čemu došlo. 

Čtěte také

"Ona venku kouřila a navzdory tomu, že neměla jinou práci, než nás obsloužit, opakovaně mi řekla, že mě na WC nepustí a svoje slovo i dodržela," pokračovala dcera slavného herce, která musela rychle nasednout do auta a jet o kus dál. 

"Já jsem to nakonec nějak zvládla na další pumpu, ale doufám, že ona už nikdy nikomu nic podobného neudělá," dodala Adamík Hrycová. 

Témata: Wanda Adamík Hrycová