Simona Stašová jako maminka? Ani dceru Bohdalky momentálně v divadle neuvidíte!

Simona Stašová 2

Autor: Pavel Krejčí

14. prosince 2023 13:26

Simonu Stašovou momentálně na prknech, co znamenají svět, neuvidíte, stejně jako její maminku Jiřinu Bohdalovou, která letos oznámila konec divadelní kariéry. Herečku totiž postihly blíže nespecifikované zdravotní potíže. 

"Přátelé, mrzí mě to, ale ze zdravotních důvodů dnešní divadelní představení (Drobečky z perníku - Svitavy) bohužel rušíme. Také i zítřejší představení Vím, že víš, že vím (Divadlo ABC)," uvedla Stašová v pondělí na instagramu.

Tím to ale neskončilo. O den později herečka oznámila, že její absence bude delší. "Moji milí, mrzí mě to, ale musím zrušit další představení - čtvrtek 14. 12. Shirley Valentine (Břeclav) a také Shirley v pátek 15. 12. (Jihlava)," vzkázala fanouškům.

Čtěte také

Potěšit je mohlo alespoň to, že oznámila náhradní termíny, pokud se jim tedy ty nové hodí. Do Břeclavi přijede s kolegy 26. února a do Jihlavy 12. června. 

Zatímco Stašová se výhledově vrátí na divadelní prkna, její maminku Jiřinu Bohdalovou už na nich neuvidíte. Letos oznámila ze zdravotních důvodů konec divadelní kariéry, nadále však hraje ve filmu či televizi. 

Témata: Simona Stašová