Simona Krainová přestala vydělávat? Modelka přiznala pauzu!

Simona Krainová 4

Autor: Pavel Krejčí

29. května 2024 12:33

Simona Krainová se nebála i v pokročilém modelkovském věku začít s něčím novým, na co mnoho lidí koukalo skrz prsty. V poslední době se ale záhadně stáhla do ústraní. Čím si to máme vysvětlovat? 

Krainová loni přišla na nový způsob výdělků, když se připojila na platformu OnlyFans. Reakce na to byly všelijaké, respektive poměrně rozporuplné. Jde totiž o to, že se tam vystavují spoře odění lidé, zejména ženy.

Slovenský server cas.sk nyní upozornil, že česká modelka v poslední době utlumila aktivitu na zmíněné platformě. "Je pravda, že jsem to trochu utlumila, protože jsem rozbíhala nějaké projekty a chtěla jsem si od toho na chvíli oddechnout," citoval ji uvedený web.

Čtěte také

Fanoušky nicméně ujistila, že to není úplný konec. "Není to tak, že bych to úplně odstavila, ale dala jsem si pauzu," vysvětlila.

"Plánuju dělat nějaké projekty pro OnlyFans, protože je to platforma, která dobře vydělává. Jsem spokojená s tím, co tam dávám, jen jsem potřebovala mini přestávku a oddych od všeho," dodala Krainová. 

Témata: Simona Krainová