Simona Krainová oslavila narozeniny: Ve slunečním svitu předvedla figuru v bikinách

Simona Krainová 6

Autor: Zdeněk Tuhý

20. února 2024 15:43

Modelka Simona Krainová (51) tráví s rodinou čas za mořem v Dominikánské republice, kde mají druhý domov a moc se jim tam líbí. Simona před pár dny navíc oslavila rok padesátnic ,ale je nutno podotknout, že Simona vypadá o několik let mladší.

Na sociálních sítích zveřejňuje jednu fotku z pláže při západu slunce za druhou a fanoušky potěšila fotkami figury v bikinách, o kterou se poctivě stará. Před pár dny oslavila narozeniny, a i když už má přes padesát, tak vypadá stále na dvacet.

„No co už, je třeba do tý nový padesátky vkročit s úsměvem, ne?" poznamenala Krainová na Instagramu. Vzhledem k časovému posunu slavila modelka u nás dřív, než v Dominikánské republice.

„Doma už jsem zase o rok starší, tady mám ještě pár hodin čas. Čas je pouhopouhé prozatím a kdykoli nám může říct už neplatím,“ zacitovala si text ze známé písně Krainová. „Tak si ho užívejme, dokud můžeme, dokud máme sílu dýchat, chodit, běhat, smát se, jíst, pít, tančit a život žít na plný pecky. A já se zatím nechystám na tom nic měnit. Tak na moje i vaše zdraví,“ doplnila.

Do komentářů Krainová ihned dostala mnoho narozeninových přáníček a pěkných vzkazů. Všechno nej nej nej ti přejeme s novopečenou paní Chladovou. Máme Simono dar od přírody, který umíme využívat aniž bychom se nějak zásadně trápili. Připíjíme na dálku! Připijeme si za dva měsíce doma. Hodně zdraví vám všem," napsal miliardář Richard Chlad. 

Témata: Simona Krainová