Sebastian dojal diváky Survivoru: Doufá, že nebude za zbabělce!

Sebastian

Autor: Pavel Krejčí

28. března 2024 11:22

Survivor letos čelí na sítích kritice kvůli castingu, kdy několik soutěžících projevilo zájem o opuštění reality show. Ostrov se nejnověji z vážných důvodů rozhodl opustit zpěvák Sebastian. Ten však doufá, že diváci jeho rozhodnutí pochopí. 

Známé tváře tentokrát utvořily kmen Titánů, který už opustily například Ornella Koktová či modelka Denisa Dvořáková. V poslední epizodě se dobrodružnou reality show rozhodl opustit i Sebastian Navrátil. 

Sebastian prozradil, že se loni dozvěděl, že jeho otec má rakovinu. "Tenkrát jsem nevěděl, jak na to reagovat, protože jsem s tátou nevyrůstal. Čtyři dny před odjezdem sem mi napsal, že je nemocný a rád by mě ještě viděl," uvedl, přičemž připomněl, že táta opustil jeho a jeho mámu, když byli v porodnici v Mnichově. 

Čtěte také

"Máma to měla těžké, sama s dítětem a v cizím státě musela makat, abychom měli kde bydlet a co jíst. I když mi zakázala o ní mluvit, tak to, co se vám chystám říct, mi snad odpustí, ale měl jsem jí to říct už dávno. Jsem na ni extrémně hrdý za to, jak se s tou situací poprala. I když byla na vše sama, tak to nevzdala a hledala cestu. Obětovala svůj život, aby byl ten můj o něco lepší," pokračoval v dojemné řeči.

Sebastian přiznal, že táta se ho snažil kontaktovat poslední tři roky, ale on o setkání moc nestál. Na ostrově ale dospěl k jinému rozhodnutí.

"Asi bych si do konce života vyčítal, kdybych se se svým tátou nemohl rozloučit. A tak jsem si říkal, že až tahle chvíle přijde, tak se budu rozhodovat srdcem, a doufám, že mě nikdo nebudete mít za zbabělce. Cítím, že bych měl být někde jinde, udělat správnou věc a jít se s ním rozloučit, dokud je čas. Survivor opustit nechci, ale jdu udělat to, co je správné a co by měl udělat každý syn," vysvětlil svůj odchod. 

Témata: Sebastian Survivor