Scarlett Johansson si zahraje v Jurském světě: Původní film jí změnil život

Scarlett Johansson

Autor: Zdeněk Tuhý

25. června 2024 14:21

Scarlett Johansson je již  od mala fanynkou úspěšné série o dinosaurech Jurský park, a později Jurský svět. Herečce se splní přání a zahraje si ve čtvrtém díle Jurského světa. 
 

Johanssonová pro server ComicBook.com uvedla, že se k této sérii chtěla připojit už několik let. "Jsem velká fanynka této franšízy a opravdová nerdka. Nemůžu si pomoct - strašně moc se těším," řekla při propagaci filmu Leť se mnou na Měsíc.

"Snažila jsem se dostat do této franšízy více než deset let jakýmkoli možným způsobem. Říkala jsem si: 'Umřu v prvních pěti minutách! Může mě sežrat cokoliv! Udělám jakoukoli práci!' Udělám pro to cokoli," vtipkovala Johanssonová. "To, že se to nakonec podařilo a právě teď, je neuvěřitelné. Nemůžu tomu uvěřit."

Scénář k novému filmu Jurský svět napíše David Koepp, který vytvořil scénář k původnímu filmu Stevena Spielberga z roku 1993, založenému na románu Michaela Crichtona, a také k pokračování z roku 1997, Ztracený svět: Jurský park, informuje magazín People.

Johanssonová označuje nejnovější scénář za "naprosto úžasný."

"Jsem obrovská fanynka Jurského parku. Je to jeden z prvních filmů, které si pamatuji, že jsem viděla v kině. Mám živé vzpomínky na to, jak mě ohromil a změnil mi život," dodala. "Nedokážu vyjádřit, jak moc jsem nadšená," řekla Johanssonová. 
 
 


 
 

 
 

Témata: Scarlett Johansson