Sandra Bullock truchlí: Její partner Bryan měl nevyléčitelnou nemoc!

Sandra Bullock

Autor: Pavel Krejčí

9. srpna 2023 9:20

Sandra Bullock zpracovává v těchto srpnových dnech jednu z nejtěžších zpráv během svého života. Jen několik dní po jejích 59. narozeninách odešel na věčnost její dlouholetý partner Bryan Randall. Bylo mu 57 let. Příčinou smrti byla nevyléčitelná nemoc. 

"S velkým zármutkem sdílíme, že 5. srpna odešel Bryan Randall po tříleté bitvě s ALS," uvedla rodina v prohlášení pro magazín People. "Bryan si brzy vybral, že svou cestu s ALS si nechá pro sebe," poznamenali nejbližší.

Pozůstalí poděkovali doktorům, kteří se o partnera známé herečky starali. Zvlášť vyzdvihli sestřičky, které prý často obětovaly čas s vlastní rodinou. "V tuto chvíli žádáme o respektování soukromí," dodala rodina. 

Bullock a fotograf Randall se potkali v lednu 2015, kdy on fotil narozeninové snímky jejího syna Louise. Ještě téhož roku se o jejich vztahu dozvěděla veřejnost. 

ALS neboli amyotrofická laterální skleróza je progresivní, fatální, neurodegenerativní onemocnění motorických neuronů mozku a míchy. Dochází při něm k postupné svalové slabosti až atrofii. Zákeřné nemoci podlehl například bývalý český premiér Stanislav Gross.

Témata: Sandra Bullocková