Rozvod wimbledonské vítězky Vondroušové: Manžel Štěpán se poprvé ozval!

Markéta Vondroušová si vzala svého dlouholetého přítele Štěpána Šimka 3

Autor: Pavel Krejčí

26. dubna 2024 16:10

Končící pracovní týden přinesl jednu smutnou zprávu z osobního života Markéty Vondroušové. Úřadující wimbledonská vítězka potvrdila, že řeší rozvod s manželem Štěpánem Šimkem. Mladík se nyní poprvé vyjádřil k celé záležitosti. 

O rozpadu manželství jako první informoval Blesk. "Prostě nám to nevyšlo. Teď řešíme formálně rozvod, ale na všem jsme domluveni," řekla Vondroušová zmíněnému deníku. Šimek reagoval prostřednictvím sociálních sítích, mimo jiné smazal společné fotografie páru ze svého instagramového profilu.

Jak upozornil web extra.cz, vypomohl si také citátem z Duny. "A cena, kterou jsme zaplatili, byla cenou, kterou lidé vždy platili za dosažení ráje v tomto životě – změkli jsme, ztratili převahu," napsal několik vět, s jejichž výkladem si musí každý poradit sám. 

Čtěte také

Jedna z našich dlouhodobě nejlepších tenistek se vdala předloni v červenci v zahradách hotelu Chateau Mcely. Zveřejnila tehdy několik fotografií na instagramu s popiskem "Šimkovi 16. 7. 2022". Dočkala se celé řady gratulací od svých kolegyň, nejen z Česka, ale i zahraničních tenistek.

Šimek ještě loni podporoval manželku při jejím životním úspěchu, kdy triumfovala na travnatém grandslamu ve Wimbledonu. Vondroušová ve finále porazila Tunisanku Uns Džábirovou poměrem 6:4 v obou setech. Navázala tak na porevoluční triumfy Jany Novotné v roce 1998 a Petry Kvitové v letech 2011 a 2014.

Témata: Markéta Vondroušová