Rozchod Agáty se Soukupem následuje ZRADA? Rivalita stranou, řekl si zřejmě miliardář!

Jaromír Soukup 7

Autor: Pavel Krejčí

14. září 2023 9:58

Budou to o nadcházejícím víkendu již dva týdny, co Agáta Hanychová oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem. Zprvu to možná vypadalo, že se miliardář ještě pokusí tuto dějinnou událost zvrátit, jenže čím dál víc se zdá, že se smířil s novou realitou. 

Zprvu se například Hanychové zastával, když se zapojila do debaty ohledně nástupu Simony Krainové na platformu OnlyFans a následně jí dostalo poměrně rázné odpovědi. Soukup reagoval ostrým vzkazem pro modelčina manžela Karla Vágnera mladšího.

Jak nicméně upozornil server expres.cz, miliardář neváhal Krainovou také pochválit. Třeba zmínil, že na padesát vypadá bezvadně. Proto se prý ani nediví, že na platformě, kde je téměř všudypřítomná nahota, působí.

Čtěte také

"Chce si ještě užít obdiv mužské populace a ještě k tomu má z toho slušný prachy. Vypadá to, že Simona ze svý nahoty začíná dělat velký byznys, ale proti tomu nic," konstatoval otec několikaměsíční Rozárky a doplnil, že chlapům se to samosebou líbí. 

Soukup dokonce naznačil, že modelka bude jen průkopnicí a brzy ji budou následovat další. "Jestli si teď platí za fotky Krainové a žádná jiná česká celebrita tam není, tak jí ty celebrity začnou závidět a lidé budou chtít další," dodal. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Simona Krainová Agáta Hanychová